Біндери (брошурувальники)

0

Інформація — це дуже в'язке речовина, яка вимагає надійного зберігання. Коли в офісі або на підприємстві спостерігається об'ємний потік інформації, допомога пускається термобіндер. Цей апарат дозволить зібрати всю інформацію в єдине ціле, скріпивши листочки одним документом. Часи, коли палітуркою користувалися тільки державні друкарні залишилися позаду. Лояльна цінова політика дозволяє замовити термобіндер малим і середнім друкарням або копирующим центрам.

Купити термобіндер з різною пропускною здатністю папери

Як будь-які офісні апарати, починаючи від різаків і кінчаючи винищувачами документів (шредерами), термобиндеры мають свою пропускну здатність паперу. Для бюджетних варіантів «канцелярської» складання достатньо потужності перфорації до 200 аркушів. У разі використання термобіндеру для офісу, це значення буде дорівнювати - 200 – 300 аркушів. Професійні центри друкарні прошивають документи або книги з 300 і більше листків. Також в залежності від потужності апарату палітурка триває від 30 до 60 секунд. Головним зв'язуючим елементом документа вважається палітурка. Якість кріплення листочків безпосередньо залежить від матеріалу прошивки. Купити термобіндер доступно з наступними видами палітурки:

  • термопереплітання
  • палітурка на пластикову або металеву пружину

Термобіндер, ціна за додаткові бонуси

Приємним доповненням до даної продукції стане функція подачі сигналу про закінчення палітурки. Також на фронтальній панелі апарата виробник встановив індикатор готовності, який спалахує кожен раз помаранчевим або зеленим кольором (залежно від моделі термобіндеру). Також в деяких моделях середньої та високої якості є вбудована підставка для охолодження, оскільки кожен апарат сильно перегрівається від великої кількості матеріалу, що переробляється. Відсутність підставки для охолодження може стати причиною несправності пристрою.

Вибрати і купити термобіндер в україні доступне в широкому каталозі нашого інтернет-магазину officetime. В каталозі ви зустрінете широкий діапазон продукції для різного масштабу виробництва. А також вас порадує цінова політика та якість обслуговування нашого магазину!

Компанія «Officetime» здійснює доставку термобиндеров по Києву, а також у міста: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів, Полтава, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ, Житомир, Тернопіль, Рівне, Кривий Ріг та інші міста України.

Товари не знайдені!