Степлери

209

Степлери

 

Степлери – це спеціальні пристрої, які дають можливість оперативно зшивати певну кількість паперових листів за допомогою металевих скоб. Найважливішим елементів даного пристрою є механізм, який забезпечують подачу та висновок скоби з гнізда. Найпростіші моделі використовують невеликі скоби, що ідеально підходить для повсякденних офісних завдань. Професійне обладнання розраховане на зшивання значної кількості аркушів. Залежно від технічних характеристик і виконуваних завдань варіюється і ціна степлера.

 

Степлери бувають наступних видів:

 

    Стандартні (на пружині);
  • Посилені (на металевих ресорах);
  • Полегшені (на ресорах з пластика).

 

У нашому інтернет магазині Ви можете купити степлери всіх перерахованих видів. Також в каталозі представлені  різні типи степлерів: офісні, настільні, кишенькові, брошурувальні, електричні, друкарські та інші. Досвідчені менеджери завжди проконсультують і допоможуть підібрати оптимальне обладнання. Після вибору відповідної моделі Ви можете оформити замовлення в будь-який зручний спосіб.

 

Компанія «Officetime» здійснює доставку степлерів по Києву, а також у міста: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів, Полтава, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ, Житомир, Тернопіль, Рівне, Кривий Ріг та інші міста України.

 

Бренд
Максимально скрепляет, листов 80г/м2
Отступ, мм
Ціна, грн.
Степлер Agent SH-04
Доброго дня, шановні! Чи можу я придбати цей степлер по безготівковому рахунку?
Степлер KW-Trio 5900
Какое различие этого степлера и
http://www.officetime.com.ua/6693-stepler-skoby-24-26-16.htm
На вид одинаковые, а цена этого в 3 раза больше.