Доставка

Весь персонал нашого інтернет-магазину зорієнтований на створення комфортних умов для наших клієнтів. Ми намагаємося зробити максимально приємним все наше з вами спілкування - з вашого першого візиту в наш магазин, закінчуючи процесом доставки вашого замовлення.

Після отримання вашого замовлення менеджер уточнить наявність замовлених товарів на складі постачальника і обов'язково зв'яжеться з вами для узгодження термінів і умов доставки.

Оскільки наш магазин працює зі складів постачальників, уточнення наявності товару може зайняти деякий час, зазвичай доставка займає від 1 до 3 днів з моменту оформлення замовлення, в залежності від величини замовлення і місця розташування складів постачальника.

В обов'язки кур'єра входить тільки доставка та оформлення документів, у зв'язку з цим він не зможе надати кваліфіковану консультацію, підключити та налаштувати куплений вами товар. При отриманні товару не забудьте перевірити його справність та комплектацію.

 • Доставка по Києву

  Доставка по р. Києву * здійснюється кур'єрською службою нашого інтернет-магазину в будні дні з 10.00 до 18.00. Доставка в інший час додатково оплачується і узгоджується з вашим менеджером.

  Вартість доставки складає:

 • 100 грн при замовленні менше 3000 грн  
 • безкоштовно при замовленні понад 3000 грн


  Доставка габаритних товарів здійснюється до вашого офісу або квартири при наявності справного вантажного ліфта і можливості під'їзду транспорту безпосередньо до будівлі.

  Ми розуміємо, що не завжди є можливість організувати безперешкодні умови для доставки. Тому, якщо в будинку відсутній ліфт товар не поміщається в нього, якщо немає можливості організувати під'їзд транспорту чи стоянку біля будівлі, то потрібно попередити про це вашого менеджера і при бажанні, замовити ручний підйом товару.


  Прийом замовлень у вихідні дні та свята здійснюється тільки через сайт і обробляються на наступний робочий день.

  Ми намагаємося добре працювати для вас і враховувати всі ваші побажання, але не завжди ми можемо гарантувати доставку у точно визначений час. Щоб уникнути непорозумінь і розчарувань краще позначати зручний для вас проміжок часу, або вказувати за скільки вас треба попередити, щоб ви змогли прийняти товар.

  Для прискорення і спрощення доставки не забувайте вказувати особливості і подробиці адреси доставки - заїзд з іншої вулиці, неправильне маркування під'їздів, відсутність проїзду, номер під'їзду, поверх, код на двері і т. п.

   

 • Самовивіз

  Якщо вам незручно чекати доставки або не підходить запропоноване час доставки, ви можете забрати свою покупку з нашого офісу. Оскільки ми працюємо зі складу постачальника, нам потрібен час, щоб замовити ваш товар і привезти його в наш офіс, тому ваш візит до нас потрібно попередньо узгодити з вашим менеджером.

  Режим роботи офісу з 9.00 до 18.00. Інший час візиту обов'язково узгоджується з вашим менеджером.

   

 • Доставка по Україні

  Доставка здійснюється перевізниками: Нова Пошта (Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Запоріжжя, Житомир, Львів, Полтава, Суми, Вінниця, Ужгород, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луцьк, Миколаїв, Рівне, Тернопіль, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Хмельницький, Херсон)

   

 • * доставка у зв'язку з погодними умовами може переноситься на наступний день, з попередженням служби логістики нашої компанії, заздалегідь приносимо свої вибачення