Способи оплати

Оплату  товару можна здійснити наступними способами:

 • Готівкою під час доставки без ПДВ

  Даний спосіб оплати можлива при доставці по Києву або Київській області співробітниками нашої Служби Доставки. Оплата відбувається після отримання товару та його перевірки. Після оплати оформляється гарантія і товарний чек.

  Хочемо звернути вашу увагу, що продаж товару походить від фізичної особи підприємця без ПДВ. Оплата здійснюється тільки в гривнях.

 • Безготівковий розрахунок без ПДВ

  Даний спосіб підходить для юридичних організацій та фізичних осіб. Після оформлення замовлення на сайті і узгодження умов доставки, менеджер виставить вам рахунок-фактуру. Цей рахунок ви можете оплатити через систему клієнт-банк (інтернет-банк) або в будь-якому банку через касу. Після його оплати і зарахування грошей на наш розрахунковий рахунок, замовлення передається на доставку.

  Звертаємо вашу увагу, що послуга прийому платежів в більшості банків платна і залежить від встановлених тарифів конкретного банку.

  Рахунок виставляється від юридичної особи (Товариства з обмеженою відповідальністю) без ПДВ.

 • Безготівковий розрахунок з ПДВ для юридичних осіб

  Найбільш зручний спосіб оплати для більшості компаній. Після оформлення замовлення на сайті і узгодження умов доставки, менеджер виставить вам рахунок-фактуру. Після його оплати і надання копії доручення, замовлення передається на доставку.