Знищувачі документів (шредери)

257

Незамінним офісним обладнанням для кожного підприємства стає знищувачі документів - шредери. Незамінність даного товару викликана наслідком шахрайства з боку конкуруючих фірм. Погодьтесь, що інколи проста папірець може нести в собі велику цінність або секретність, будь це складений проект або заробітна відомість. Шредер для паперу, купити який доступно в кожному магазині офісного обладнання, не завжди виправданий своїми розмірами і продуктивністю для того чи іншого підприємства. Тому врахуйте деякі характеристики даної продукції, щоб використовувати апарат на 100%.

Знищувач документів, ціна в залежності від обсягу і швидкості переробки сировини

Обсяг виробленої документації безпосередньо залежить від кількості працівників і відділів на підприємстві. Так, для масштабних компаній потрібен відповідний промисловий знищувач документів. Ці апарати можна порівняти великих розмірів з пропускною здатністю аркушів (більше 50 аркушів, 25 см в секунду). А також мають високий ступінь секретності. 4 і 5 мірою відрізняються своєю кількістю подрібнених частинок папери. Ця машина знищить до невпізнання не тільки папір, а також дискети з вашого комп'ютера. Замовити знищувач документів можна також «офісного» плану. Знищувач документів для офісу увазі невеликі габарити зі спрощеною конструкцією. Такий апарат обслуговує колектив чисельністю до 15 осіб. Головним його достоїнством вважається прийнятна ціна та підвищена продуктивність, незважаючи на свої розміри. Пропускна здатність становить 20-25 аркушів, до 15 см папери в секунду. Початковим класом вважається шредери, які пропускають до 1 см в секунду (близько 8-10 листків). Дана модель широко поширена в невеликих фірмах, де документація не несе ніякої секретності.

Знищувач документів, купити з додатковими можливостями

Замовити знищувач документів (шредер для картону) можна з різним додатковим функціоналом. Існують чистильники з функцією зупинки двигуна в разі перевантаження двигуна, а також автоматичного очищення дробильних ножів. Також у разі несправності пристрою є клавіша примусової зупинки.

Купити знищувач документів можна в інтернет-магазині officetime. Магазин officetime має репутацію гаранта якості на ринку офісного обладнання.

Компанія «Officetime» здійснює доставку шредерів по Києву, а також у міста: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів, Полтава, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ, Житомир, Тернопіль, Рівне, Кривий Ріг та інші міста України.

Бренд
Ступінь секретності DIN 66399 для паперу
Максимальна продуктивність, аркушів 80 г/м2
Формат
Робочий цикл (фільтра)
Автоподача
Об'єм корзини, л
Ступінь секретності DIN 32757
Ціна, грн.
Уничтожитель документов Agent 1115.4 X, 4x35
Получила товар, все в нормальном виде. При эксплуатации перестал принимать бумагу. На обратный ход ножи крутятся. Работал 3 раза с перерывом. Это как ????
Уничтожитель документов Agent 115 Х, 3.8х40
прекрасный шреддер! очень! очень! тихий! это для моей компании важно! До этого была таратайка (не буду писать название), поэтому с этим агентом мы просто отдыхаем!