Ми працюємо! Графік роботи: 9:00 - 18:00, вихідні - субота, неділя. 

Щоденники, тижневики та планінги

922

Щоденники — необхідність сьогодні

    Нинішній темп життя зробив нас дуже зайнятими людьми. Щодня ми спантеличені десятками справ. Нескінченні списки речей, які необхідно зробити, покупок, нотаток... Все це неможливо відразу запам'ятати, тим більше, тримати в голові весь день. З цієї причини кожна людина, яка грамотно планує і розподіляє свій час, або ж прагне до цього, не обійдеться  без щоденника. Не буде перебільшенням, якщо сказати, що ця проста річ стає невід'ємною частиною сучасної людини. Так само сьогодні щоденник – логічний аксесуар успішної особистості.

    Планінг є невід'ємним супутником ділових людей на бізнес-зустрічах і виробничих зборах. По ходу обговорення, сюди заносяться різного роду примітки, дати зустрічей, ідеї. Такий помічник обов'язково повинен бути на офісному столі того, хто звик розписувати свій день по годинах. Оскільки маючи список завдань перед очима, набагато простіше оптимально спланувати хід всіх Ваших справ.

    Купити планінг в подарунок – відмінна ідея! Завдяки своїм компактним розмірам, ця річ обійдеться по душі чоловікам, які, найчастіше, ведуть активний спосіб життя. Планінг відмінно поміщається в кишені.

    Купити щоденник у Києві просто.  Officetime"  безсумнівно задовольнить запити кожного. Крім широкого вибору, наш магазин порадує акціями і доступними цінами  на щоденники. Датовані, недатовані, полудатированные – кращі щоденники України тут. Сторінки формату А5 є якісною офсетним папером білого або кремового кольору. Обкладинки з м'якої , приємною на дотик штучної шкіри, яка не тріскається. Також на сторінках розміщена карта світу, адміністративна карта України. Планінги теж виконані з однорідного приємного матеріалу, мають організатор часу від 7.00 до 20.00. В інтернет-магазині можна купити щоденники, різноманітних кольорів. “Officetime" – чудовий помічник для ділової людини!

Компанія «Officetime» здійснює доставку щоденників по Києву, а також у міста: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів, Полтава, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ, Житомир, Тернопіль, Рівне, Кривий Ріг та інші міста України.

Формат
Безкоштовне тиснення логотипу від
Ціна, грн.
Настольный недельный планинг недатированный, 30л., PVC, ассорти
Пользовалась таким, работая в банке, очень удобно
Еженедельник 2016 Смарт Графо Gapchinska 2
шикарное качество, приятная по цвету бумага, много полезной информации в начале, вторая часть еженедельника- блокнот, очень прочный карман на обложке сзади.
Их нет!
Спасибо огромное за ежедневник!
Он даже лучше, чем на картинке. В нем есть все, что мне было нужно: закладки, держатель для ручки, карман для записочек, блокнот в клеточку.
А обложка чего стоит! Она сделана из материала, который напоминает холст. Ощущение, будто картину держишь в руках.
Одна беда, до нового года еще 20 дней ждать, пока смогу начать им пользоваться((
Я очень довольна!! Спасибо еще раз!