Біндери (брошурувальники)

2

Універсальний брошурувальник

Простота у використанні, зовнішній вигляд палітурки, можливість редагування та надійність – основні критерії твердої палітурки. Брошурувальник для твердої палітурки (канальний біндер) ідеально підійде в різних сферах:

 • Палітурка курсових, дипломних і наукових робіт;
 • Книги, брошури, журнали;
 • Бізнес-план, рекламні матеріали, прайс-листи;
 • Оціночна, консалтингова документація;
 • Поточна, звітна та аналітична документація;
 • Поточні та архівні документи;
 • Фотоальбоми, віньєтки, портфоліо.

Якщо збираєтеся купити брошурувальник для твердої палітурки, ціна на нього в інтернет-магазині OfficeTime вас приємно здивує. Доставка здійснюється по всій країні. На сайті, можна додатково придбати приставку для нанесення написів і зображень на обкладинках.

Як вибрати брошурувальник для твердої палітурки журналів?

Брошурувальник для твердої палітурки - це міцний і надійний біндер, який затискає листи та обкладинки в металевому каналі. Зберігається можливість разжима каналу для видалення, додавання або заміни сторінок.

Купити брошурувальник для твердої палітурки журналів або книг можна різних габаритів. Середня вага пристрою 14 – 19 кг. Велику вагу пояснюється тим, що корпус виготовляється з міцного металу. Такий корпус рекомендується для щоденної роботи біндера. При виборі потрібної моделі, зверніть увагу на максимальну кількість аркушів, яке може зшивати біндер, їх кількість варіюється від 150 до 300.

Брошурувальник для твердої палітурки: ціна

Середня вартість канального біндера 9 – 12 тис. грн. Підберіть підходящу для себе модель брошурувальника, скориставшись зручним фільтром пошуку. Всі біндери пропонуються з детальним описом характеристик. Зараз ціни на деякі товари знижені, поспішайте купити брошурувальник на вигідних умовах. Завдяки швидкій доставці, ви отримаєте своє придбання найближчим часом.

Компанія «Officetime» здійснює доставку брошурувальників для твердої палітурки по Києву, а також у міста: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів, Полтава, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ, Житомир, Тернопіль, Рівне, Кривий Ріг та інші міста України.

 • 52950
  Біндер Leitz impressBIND 280
  Біндер Leitz impressBIND 280
  47'342,00 грн.1 шт
  1. БрендLeitz
  2. Типмеханический
  3. Спосіб палітуркиметаллический канал
  4. Максимальна товщина палітурки, листів280

  Канальний біндер на 280 аркушів. Найбільш швидкий серед канальних брошурувальників. Можлива разброшюровка для заміни аркушів. Призначений для використання обкладинок для канального палітурки незалежно від виробника.

 • 52952
  Біндер Leitz impressBIND 140
  Біндер Leitz impressBIND 140
  33'515,00 грн.1 шт
  1. БрендLeitz
  2. Типмеханический
  3. Спосіб палітуркиметаллический канал
  4. Максимальна товщина палітурки, листів140

  Канальний біндер на 140 аркушів. Найбільш швидкий серед канальних брошурувальників. Можлива разброшюровка для заміни аркушів. Призначений для використання обкладинок для канального палітурки незалежно від виробника.

Спосіб палітурки
металлический канал
Бренд
Максимальний формат
Спосіб палітурки
Максимальна товщина палітурки, листів
Максимальний розмір пружини, мм
Крок перфорації
Обмеження по формату
Ціна, грн.