Фліпчарти

40

Для чого потрібен фліпчарт?

Фліпчарт являє собою магнітно-маркерную дошку, яка оснащена кріпленням для листа або блоку папери, здатного перевертатися за принципом блокнота. Якщо купити фліпчарт, то одним таким дією можна вирішити безліч завдань щодо проведення лекцій, семінарів та інших заходів, де потрібно стенд для наочної демонстрації.

Опора фліпчарт може бути виконана у вигляді триноги або забезпечена коліщатками для зручного переміщення. На аркушах паперу (олівцем) або безпосередньо на дошці (маркерами) з легкістю наносяться малюнки, таблиці, які необхідні в ході проведення занять. Наочний приклад завжди краще, ніж самі барвисті слова.

Крім наочних функцій фліпчарти можуть виконувати допоміжні функції - на них можна написати список учасників або скласти план заходів.

Фліпчарти визнано кращим способом засвоєння інформації простими слухачами, оскільки 90% всієї інформації, що засвоюється за допомогою зорових сприйнять. Вони особливо незамінні в тих випадках, коли відсутні стаціонарні способи подачі інформації. Однак останнім часом фліпчарти починають використовувати навіть у навчальних закладах в якості допоміжних дощок, оскільки вони украй корисні у всіх місцях, де потрібно доступно донести необхідну інформацію до слухачів.

Купити фліпчарт в Києві

У нас представлені найрізноманітніші моделі магнітно-маркерних дошок для тих або інших завдань. У нашому інтернет магазині Ви можете купити фліпчарти в Україні, а не тільки в Києві. Для цього досить вибрати вподобану модель і оформити замовлення безпосередньо на сайті. При цьому на фліпчарт ціна цілком доступна і підійде практично для кожного.

Компанія «Officetime» здійснює доставку фліпчарти по Києву, а також у міста: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів, Полтава, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ, Житомир, Тернопіль, Рівне, Кривий Ріг та інші міста України.

12
Бренд
Размер, см
Подставка
Ціна, грн.
Флипчарт для маркера Axent  70х100 см
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста,страна регистрации бренда Германия, а страна -производитель?
Флипчарт для маркера Axent  70х100 см
Так а в чем же АКЦИЯ? Указано, что данный товар участвует в акции, что после регистрации на него отобразится скидка. Я зарегистрировалась, но как до, так и после цена не изменилась 1430 грн!