Захисний конверт для ламінування і фольгування

5

Збереження робочих документів дуже цінна річ. Лише один необережний рух або дію, і на ділові папери може пролитися чай, кава, потрапити бруд або залишитися жирні відбитки пальців. Тому варто подбати про збереження документів і придбати захисний конверт для ламінування.

Користь застосування захисних конвертів для ламінування

Крім явної користі, у вигляді міцної захисту документів, конверти для ламінування і фольгування мають ряд переваг і для ламінатора. Товщина такого конверта варіюється від 25 до 250 мкм, а матеріалами виготовлення можуть служити поліестер, поліпропілен або поливинихрорид. Кожен з представлених матеріалів володіє високою міцністю і терміном служби. Покривши потрібні папери конвертом для фольгування або ламінування ви гарантуєте безпеку важливих документів на довгі роки. Варто відзначити, що захисні конверти багаторазові – використовувати їх можна більше сотні разів. Здійсніть покупку лише одного конверта ламінування, і користуйтеся нею протягом не одного року.

Користь від використання захисних конвертів для ламінування – не заперечувана. Тому швидше вирішуйте на майбутню покупку і будьте задоволені результатом. У пошуках актуальною ціни, широкого модельного ряду і чуйного сервісу – рекомендуємо відвідати інтернет-магазин Officetime. Окрім можливості купити захисні конверти для ламінування, тут вас чекає також вибір та інших офісних товарів.

Компанія «Officetime» здійснює доставку защитніх конвертів для ламінування по Києву, а також у міста: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів, Полтава, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ, Житомир, Тернопіль, Рівне, Кривий Ріг та інші міста України.

Бренд
Формат, мм
Ціна, грн.