Змінні ножі для різаків

75

Важливим атрибутом кожного офісного працівника є ріжучий апарат для паперу. Широкий спектр використання цього продукту починається від нарізування бейджиків або рекламних візиток і закінчується подравниванием аркушів великого формату з щільного матеріалу. Як будь-яка ріжуча техніка, згодом різак починає «закушувати» макулатуру. Дана проблема є наслідком зношування змінного ножа на різак для паперу. Користувач може залишити старі ножі, але комфортність у використанні різко спаде. У результаті купити змінний ніж на різак для паперу стане головною делема офісного працівника, оскільки старі ножі будуть залишати нерівності на ободках листочка.

Змінний ніж для паперу, ціни на відміну від типу різака

Як відомо ринок офісного обладнання являє роликові, шабельні і гільйотинні різаки. Кожен з них має ряд можливостей для різної щільності паперу. Так, наприклад роликові різаки мають бюджетні ножі, оскільки відповідають за нарізку тонких і делікатних за своєю формою листків паперу. На противагу роликовим стоять шабельні різаки. Такий апарат здатний розрізати від 30 до 50 аркушів за один раз. Це не дивно, оскільки він має ножі якісного сплаву і витонченим лезом. Їх довжина варіюється від 300 до 1000 мм. Нарешті продуктивним апаратом прийнято вважати – гільйотинні різак. Тут є змінний ніж на різак для паперу з високоякісним сплавом металу, а також товстим підставою проти деформації або викривлення.

Змінний ніж на різак для паперу, незамінна частина ріжучого апарату

Ніж є важливим комплектуючим елементом ріжучого апарату. За рахунок його міцності і гостроти леза можна виконати різні типи різання. Офісні працівники часто стикаються з проблемою - деформації металу. Це часто залежить від невідповідної товщини леза з товщиною ріжучого матеріалу. Для цього потрібно передбачити обсяги папери.

Цей товар можна придбати в комплекті з різною довжиною та товщиною металу ножа, під кожен тип ріжучого апарату, в інтернет-магазині officetime.

Компанія «Officetime» здійснює доставку сменніх ножів для різаків по Києву, а також у міста: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів, Полтава, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ, Житомир, Тернопіль, Рівне, Кривий Ріг та інші міста України.

1234
Бренд
Ціна, грн.
Нож для резака Dahle 505
Когда появиться? Нельзя сделать предзаказ? Срочно надо.
Нож для резака Dahle 505
А можно забронировать как-то? Что бы успеть купить. А то вдруг разберут.