Позиціонери для різаків

2

Професія будівельника, архітектора або інженера вимагає не тільки глибоких знань в своїй справі, але і якісного оснащення. Одним з найбільш часто застосовуваних предметів для такої креслярської роботи є лінійка-позиціонер для різаків. Вона дозволяє міцно закріпити аркуш паперу на столі, а потім проводити з ним різні маніпуляції, на зразок малювання, розрізання і тому подібне.

Область застосування позиціонерів для різаків

Сам по собі, позиціонер складається з двох частин. Перша кріпиться до основи креслярського столу і служить базисної опорою для другої, яка може переміщатися по всій площині столу. Завдяки такому нехитрому принципом роботи, користуватися позиціонером для різаків зможе навіть пересічний дилетант. А ось без такого пристрою обійтися може далеко не кожен, навіть професійний кресляр. Мало кому вдається провести рівну лінію від руки, або відрізати необхідну смугу паперу. А ось маючи в наявності позіционер – зробити це простіше простого.

Відмінності позиціонерів для нарізування смужок

Насамперед, відбувається поділ залежно від матеріалу виготовлення і розмірів майбутнього приладу. Щодо першого, то тут найчастіше доводиться алюміній або високоякісний пластик. Такий матеріал володіє достатньою міцністю, але в той же самий час практично нічого не важить. А ось про розміри позиціонера варто думати лише вам. Знайти модель для невеликої імпровізованої домашньої кімнати малювання, або ж професійний примірник розмірами більше трьох-п'яти метрів не складе особливої праці.

Купити позиціонер для різаків легко і просто, а от користі від нього неймовірна кількість. Будь-який поважаючий себе користувач креслярських приладів обов'язково повинен придбати одну з представлених моделей позиціонерів. І найбільш варіативний їх ряд представлений в інтернет-магазині офісних товарів Officetime.

Компанія «Officetime» здійснює доставку позиціонерів для різаків по Києву, а також у міста: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів, Полтава, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ, Житомир, Тернопіль, Рівне, Кривий Ріг та інші міста України.

Ціна, грн.