Підставки для дошок

6

Без підтримки і результат не той. Часто упускається досить таки важлива деталь - підставка для дошки. Інтернет-магазин OfficeTime підготував для Вас цілий набір переваг дощок на підставці:

  1. Мобільність - можливість вільного переміщення в просторі. При виборі конструкції на коліщатках завдання пересування значно полегшується незважаючи на важку вагу або великі розміри самої дошки.
  2. Якісне виконання - надійне фіксування забезпечить зручне використання на довгі роки.
  3. Індивідуальність - дозволить відрегулювати по висоті підставку підлаштовуючись під Ваш зріст. Величезний плюс в порівнянні з кріпленням до стіни!
  4. Багатофункційність - в даному випадки, здатність закріплювати підвісні дошки будь-якого виду (маркерні, магнітні, коркові, текстильні, крейдяні) і розмірів достатньо широкого діапазону.

Купити підставку для дощок - вигідна угода, яка задовольнить Ваші потреби. А ціна превознесет Ваші можливості. Очевидно, що доставка заощадить час. Гарантія дозволить переконатися в якості товару, що купується. Вам залишається лише зробити крок назустріч. 

Компанія «Officetime» здійснює доставку підставок для дощок по Києву, а також у міста: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів, Полтава, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ, Житомир, Тернопіль, Рівне, Кривий Ріг та інші міста України.

Ціна, грн.