Пакетна (конвертна) плівка

400

Пакетна плівка для ламінування – генеральний витратний матеріал для однойменного апарату. Саме завдяки їй і відбувається процес обволікання важливих робочих документів в захисну плівку. Тому подбайте про те, щоб правильно вибрати і купити пакетну плівку. Грамотний вибір – запорука успішного ламінування.

Користь конвертової плівки

Насамперед, пакетна плівка складається з подвійного пакету, скріпленого з однією з сторін. Вкладаючи всередину необхідні записи, і помістивши їх у ламінатор – ваші документи надійно захищені від зовнішніх впливів світу, серед чого може бути: волога, бруд, жир, потертості і багато іншого. Тому купити пакетну плівку як не можна вигідно і корисно. Нехай користь від неї колосальна, а завдати дуже просто. Для цього лише варто мати ламінатор і спеціальний конверт.

Відмінності плівки для ламінування

Варто відзначити, що розміри і ціни пакетної плівки вельми варіативні, що дозволяє не витрачати купу грошей даремно, а купити саме те, що потрібно. Формат А5, А4, А3 або навіть А2 стане захищеним, завдяки конвертової плівці. Вона розділяється також і по товщині (в мікронах): 60, 75, 100-200 або 250. Для простої захисту від вологи або пилу, купити конвертну плівку початкової товщини. А ось для ламінованих пропусків або паперів – кращим варіантом придбати товщиною більше 100-150мк. Відмінність також є і в способі склеювання. В процесі холодного ламінування використовуються моделі зі спеціальною клейовою системою. Такі плівки необхідно наносити спеціальними роликами.

Широкий асортимент, висока якість і прийнятні ціни конвертової плівки в Україні приготовані для вас в інтернет-магазині Officetime. Знайти необхідний формат не складе труднощів, а чуйний сервіс завжди радий допомогти вам у цьому.

Компанія «Officetime» здійснює доставку пакетної плівки для ламінування по Києву, а також у міста: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів, Полтава, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ, Житомир, Тернопіль, Рівне, Кривий Ріг та інші міста України.

Бренд
Щільність, мкм
Ціна, грн.
Пленка для ламинирования глянцевая 80 мкм, А4, 100 шт
добрый вечер, заказала у вас ламинатор, возможно ли добавить в заказ пленку для ламинирования, чтобы в одну посылку и ламинатор и пленку?
Пленка для ламинирования глянцевая 42 мкм, А4, 100 шт
Добрый день! Можно ли у Вас оплачивать через расчётный счёт?