Крейда для шкільних дощок

14

Для виробництва шкільної крейди кращого сорту використовується отмученный крейда чи інакше його називають плавленим. У процесі виробництва використовують природний білий крейда , який розбивають на дрібні шматочки, відсортувавши, прибирають всі домішки і розтирають на жорнах з додаванням води. Отриману масу відстоюють, давши важким домішок, таких як пісок і камені осісти на дно посудини. Розчин більш чистого матеріалу переливають у другій посудину, а потім в наступний, до тих пір, поки вся непотрібна домішка не опаде на дно і не віддалиться з крейдяного розчину. Потім отриману масу довго відстоюють у чані, потім зливають воду, а решту масу переливають у обтягнутий полотном ящик з перфорованими стінками.

Далі, стекшую масу просушують на решітці, якщо висушений крейда стає надмірно розсипчастим, то в нього додають незначну кількість клею або розчину декстрину.

Компанія «Officetime» здійснює доставку білого шкільної крейди по Києву, а також у міста: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів, Полтава, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ, Житомир, Тернопіль, Рівне, Кривий Ріг та інші міста України.

Бренд
Ціна, грн.