Подарункові комплекти

59

Подарунковий набір: блокнот і ручка – чудове рішення, як для творчої особистості, так і для кар'єриста.

Ділові люди досягають успіху завдяки планування свого дня, упорядкування дій, раціональному розподілу часу. Стикаючись з наростаючим потоком зобов'язань, легко загубитися в пріоритетах. Що може значно знизити ефективність роботи. Для організації найбільш продуктивного графіка ведуться записи. Отже, вибираючи подарункові набори ручок для чоловіків і бізнес-леді, Ви на 100% опинитеся у виграші.

Людям, схильним записувати власні думки, переживання в щоденник, часто потрібна підтримка, захист. Подаруйте незвичайний набір ручок – це підтвердить Ваше розуміння стану душі іменинника, а також додасть відносин більше довіри, відкритості.

Магазин OfficeTime надає можливість придбати подарунковий набір ручок швидко і легко. Оформіть замовлення прямо на сайті, доставка сама постукає до Вас у двері. Калейдоскоп кольорів, форм і поєднань дозволить Вам відчути себе справжнім шукачем скарбів.

123
Ручка перьевая в подарочном футляре L 80100
Перо не царапает бумагу, ручка пишет мягко и плавно. Умеренная цена.
не обнаружены
Интернет-магазин работает отлично. Получила товар вовремя. Качество товара соответствует описанию. Ручка утяжеленная, не царапает бумагу. Писать очень удобно. К ручке подходят самые обычные сменные картриджи для перьевых ручек. Покупала в подарок, поэтому подарочный футляр был очень кстати.