Калькулятори

47

Калькулятори

Як правило, калькулятори поділяють на такі основні типи:

  • Найпростіші ( виконують самі ординарні підрахунки, використовуються в побуті, навчанні. Як правило легкі, ручні невеликих розмірів. Такий калькулятор можна купити де завгодно)

  • Бухгалтерські (використовуються бухгалтерами, касирами. Допомагають виконувати складні арифметичні розрахунки пов'язані з грошовими сумами. Зазвичай являють собою настільний варіант з великими клавішами і дисплеєм)

  • Інженерні (орієнтовані на складні арифметичні операції, розрахунок різних функцій, перетворення дробів. Використовуються науковцями, інженерами)

  • Фінансові (підвид інженерних, мають додаткові специфічні функції для роботи у банківській сфері)

  • Графічні ( Мають здатність відображення малюнків, графіків на дисплеї. В цьому випадку ціна купленого калькулятора буде найвища)

  • Програмовані ( дозволяють користувачеві самому створювати певні програми обчислення)

Купити калькулятор в Києві та Україні зараз не складає ніяких труднощів. Це найпоширеніший і необхідний товар. Але все одно до вибору варто віднестися уважно. Якщо Вам потрібен новий калькулятор – то Ви потрапили за адресою. На сторінках “Officetime" обов'язково знайдеться підходящий варіант. В інтернет-магазині можна купити калькулятор фірм Brilliant і Citizen від восьми до шістнадцяти розрядів Наші калькулятори мають напівпрофесійні однорівневу пам'ять, а професійні – дворівневу. Всі варіанти оснащені великими пластмасовими клавішами з якісно нанесеними цифрами. Також є дві батареї живлення – сонячна і літієва.


12
Бренд
Кількість розрядів
Ціна, грн.