Кольорова Фольга для ламінації

35

Пересічна звична плівка використовується повсюдно для ламінації різної документації. Виробник ламінаторів вирішив розширити спектр використання свого апарату, анонсувавши кольорову фольгу для ламінації. Купити фольгу для ламінації варто, якщо мова заходить про прикраси різних буклетів, дипломів, привітань, листівок. Щоб виділитися серед інших, варто навчитися застосовувати її за призначенням.

Купити фольгу для ламінації різного типу

Цю фольгу можна з легкостьюперенести на гофрований лист, або звичайний папір різного формату. Цей процес відбувається під впливом високої температури в ламінаторі. За складом фарби, фольга буває декількох типів:

Кожен з цих типів присвоюється різного контингенту людей. Наприклад, для представницьких осіб (начальника, директора) підійде матовий обгортка листівки. Друзів або членів сім'ї цілком потроїть голографічне покриття листівки або колір-металік. Дані забарвлення внаслідок отблескивания і переливання кольорів, додадуть веселий святковий настрій.

кольорова Фольга для ламінації – це гарне доповнення і прикраса будь листівки. Процес перенесення на папір зовсім не складний, а головне, це не забирає багато часу. Оригінальність – ще один плюс такого ламінування. Ви створюєте свій унікальний дизайн. Робите приємне іншим і отримуєте задоволення від роботи.

Де придбати даний продукт?

Інтернет магазин OfficeTime пропонує продукцію відмінної якості і за лояльною ціною. Купити фольгу для ламінації можна не відходячи від комп'ютера. Варто тільки визначити цветовыю гаму і тип фольги для ламінації. Інтернет - магазин OfficeTime надає опис товару в каталозі.

Компанія «Officetime» здійснює доставку фольги для ламінації по Києву, а також у міста: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів, Полтава, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ, Житомир, Тернопіль, Рівне, Кривий Ріг та інші міста України.

12
Бренд
Ціна, грн.