Екрани

16

Екран для проектора

 

Як правило, придбання якісного і дорогого проектора ще не вирішує завдань якісного відображення представленої інформації. З точки зору максимально ефективного втілення ідей, велику роль відіграє проекційний екран. Деякий час тому в якості фону для проекції інформації використовувалися полотно, муслін, мальовані декорації. Але ні один матеріал не порівняємо з розробленим проекційним екраном, призначеним саме для візуалізації інформації.

Екран для проектора

В даному розділі нашого інтернет-магазину ви зможете знайти якісний екран для проектора, виготовлений на вінілової або текстильній основі.

Екран для проектора на текстильній основі є володарем плоскою і рівної поверхні, що досягається завдяки стійкості матеріалу до ваги розтягуючого стрижня. Покриття екрану розсіює світло, тому зображення добре видно під будь-яким кутом. Екрани на вініловій основі попередньо необхідно розтягнути, щоб зробити поверхню абсолютно плоскою, що забезпечує відмінну якість зображення.

На сьогоднішній день проведення презентацій з використанням екранів і проекторів стає все більш популярним. Екран для проектора грає далеко не останню роль у створенні якісного зображення.

Компанія «Officetime» здійснює доставку екранів для проектора по Києву, а також у міста: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів, Полтава, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ, Житомир, Тернопіль, Рівне, Кривий Ріг та інші міста України.

Бренд
Ціна, грн.