Дошки текстильні

24

Практично всі корпорації, холдинги, освітні центри зараз використовують інформаційні дошки для сповіщення про інновації, нові пропозиції, важливі події, завдання на порядку денного та відповідних досягненнях. Найбільш ефективно з цим впорається дошка текстильна.

Гостинний магазин OfficeTime – найкраще місце в Києві, де можна купити текстильну дошку.

Першочергово, вона унікальна серед інших офісних дощок, завдяки тканинному покриттю.

Створюється на основі спресованої крихти натурального коркового дерева з дрібнозернистою текстурою, яку обтягують міцною тканиною, синього або сірого тону і вставляють в алюмінієву рамку. Така конструкція дозволяє прикріплювати елементи поліграфії з допомогою канцелярських кнопок-цвяшків, а також чудово будуть триматися різнокольорові клейкі листочки.

Забезпечить довгий термін служби. Поверхня швидко відновлюється, тому забудьте про сліди від проколів. Стилістичне оформлення такої моделидоски скрасить монотонну офісну обстановку.

Інтернет-магазин OfficeTime пропонує Вам свій сервіс по доставці високоякісних товарів за привабливу ціну. 

Компанія «Officetime» здійснює доставку текстильних дощок по Києву, а також у міста: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів, Полтава, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ, Житомир, Тернопіль, Рівне, Кривий Ріг та інші міста України.

Размер, см
Цвет поверхности
Ціна, грн.