Дошки шкільні для крейди

42

Крейдяна дошка

У цій категорії товарів нашого інтернет-магазину ви з легкістю зможете знайти дошки для писання крейдою будь-яких розмірів, які прекрасно впишуться в інтер'єр вашого офісу або конференц-залу, а також підійдуть в аудиторії навчальних закладів і шкільні класи. Дошка шкільна, купити яку стало ще простіше - достатньо замовити в нашому інтернет-магазині, стане незамінною помічницею і в аудиторії, і в шкільних класах, і в конференц-залах.

Лише невелика кількість офісів зараз обходяться без презентаційного обладнання і демонстрування матеріалів під час презентацій. У всіх інших випадках застосовується b>дошка для крейди або магнітна дошка.

Недорога шкільна дошка, купити яку тепер можна без праці на нашому сайті, порадує своєю міцністю і довговічністю, а також легкістю у використанні. Жоден клас в сучасній школі не може обійтися без шкільної дошки, дошка крейдяна стала просто незамінна. Дошка для крейди - це ідеальний інструмент для вчителя подання потрібної інформації учням, пояснення важливих правил і формул, а також демонстрації наочних матеріалів у вигляді схем, креслень і малюнків.

Дошка для крейди, ціна якої дуже навіть прийнятна, призначена для аудиторій і шкільних класів, що виготовляється, як правило, з листа металу, що забезпечує їм додаткову функцію - можливість кріплення наочних матеріалів з допомогою магнітів.

Сучасна шкільна дошка, призначена для письма крейдою, має матовою зеленою поверхнею. Робоча поверхня дошки має слабкий відблиск, тому все написане на цій дошці дуже чітко видно. Дошка шкільна магнітна - ідеальне поєднання розширеної функціональності і доступних цін.

На нашому сайті ви з легкістю знайдете дошки будь-якого розміру, а також дошки з поверхнею зеленого і білого кольорів, об'єднані дошки. крейдяна Дошка зеленого кольору може використовуватися для кріплення наочних матеріалів. Для демонстрації проекційних матеріалів або листа фломастерами може використовуватися шкільна дошка з покриттям білого кольору. У каталогах нашого магазину ви знайдете і комбіновані дошки, поєднують зелене та біле покриття.

Дошка шкільна магнітна, відрізняється неперевершеною якістю, прослужить протягом 15-20 років.

Компанія «Officetime» здійснює доставку дошки для крейди по Києву, а також у міста: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів, Полтава, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ, Житомир, Тернопіль, Рівне, Кривий Ріг та інші міста України.

12
Размер, см
Полка для аксессуаров
Ціна, грн.