Коркові дошки

43

Пробкова дошка

Для того, щоб зробити будь-яку презентацію, що запам'ятовується, вдало представити аудиторії наочні матеріали під час лекції, семінару або наради, домогтися кращого сприйняття публіки, іноді просто необхідно використовувати презентаційне обладнання. Пробкова дошка може стати незамінною помічницею в процесі організації лекції, семінару або презентації, а простота її використання і довговічність порадує кожного покупця.

В даному розділі нашого сайту ви без праці можете придбати пробкові дошки різних розмірів. Пробкова дошка на сьогоднішній день перетворилася в один з найбільш поширених елементів для оформлення робочого простору в офісі. Робоча поверхня даної конструкції призначена для кріплення заміток і будь-яких аркушів паперу з допомогою канцелярських кнопок.

У деяких офісах пробкові дошки використовуються для кріплення стікерів, в інших - для розміщення будь-яких наочних матеріалів при проведенні навчальних занять або презентацій. Пробкова дошка при цьому є довговічною в експлуатації, вона не буде зношуватися протягом тривалого часу, виправдовуючи свою вартість. Використання будь коркової дошки є максимально зручним і простим, а можливість її кріплення до стіни дозволить істотно заощадити простір.

12
Бренд
Размер, см
Ціна, грн.
Доска пробковая Axent  60x90 см
Якісна, акуратна дошка. Достатньої товщини, щоб не продірявити її кнопками наскрізь. Приємний бонус - настінний календар від Axent. Рекомендую.
Доска пробковая Axent  45x60 см
Отличная доска! Взяла ее для оформления "доски визуализации", довольна на 100%. Качество, упаковка - отлично!