Дошки-планери

15

Планування становить саму відповідальну частину роботи. Основне завдання полягає в непохитному переслідуванні задуманої мети. Раціональним підходом тут є використання дошки-планера.

Такі пристосування активно використовують великі корпорації для тактичного і стратегічного просування. Довгострокові проекти – дуже трудомістка справа. Прогнозування вимагає конкретних даних, точних розрахунків, складання загальної картини виконаного завдання. Все це втрачає свій сенс при найменшому відхиленні від наміченого курсу. Дошка для планування забезпечить контроль робочого процесу.

чи Знайоме Вам таке поняття, як дошка візуалізації? Це специфічне нагадування про цінності, якими Ви дорожите, мрії, до яких прагнете. Та ж дошка планування, тільки з невизначеною послідовністю цілей.

В інтернет-магазині OfficeTime Вас неодмінно зацікавить асортимент, продуманий на всі випадки життя. Планери тижневі, місячні, річні впораються з упорядкуванням думок, можливостей, справ і, відповідно, результатів Вашої праці.

Компанія «Officetime» здійснює доставку дощок-планерів по Києву, а також у міста: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів, Полтава, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ, Житомир, Тернопіль, Рівне, Кривий Ріг та інші міста України.

Размер, см
Ціна, грн.