Дошки оборотно-мобільні

11

Місця на дошці багато не буває, особливо коли справа стосується докладних пояснень. Погодьтеся, систематичне витирання щойно викладеного матеріалу ускладнює засвоєння нової інформації. Вихід з даної ситуації – купити двосторонню дошку для малювання.На веб-сторінках інтернет-магазину OfficeTime Ви можете знайти відмінний екземпляр за доступною ціною. Дошка маркерна двостороння обладнана спеціальним кріпленням, що забезпечує динамічне використання:

  • Оборотність в 360 градусів дозволить з легкістю переходити на будь-яку сторону.
  • ЗА допомогою фіксуючого болта площину встановлюється під будь-яким кутом.
  • Одночасно задіяні два принципово різні виміри,  що гарантує ефективне переключення мислення. При цьому акцентується увага на якісному переході.
  • Мобільність сприяє активному проведенню конференцій, семінарів, занять, нарад.

Магазин OfficeTime подбав про високу якість складання деталей, які забезпечать довгострокове функціонування двосторонньої дошки. У Вашому розпорядженні надійна конструкція готова до використання після монтажу. 

Компанія «Officetime» здійснює доставку оборотно-мобільних дощок по Києву, а також у міста: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів, Полтава, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ, Житомир, Тернопіль, Рівне, Кривий Ріг та інші міста України.

Бренд
Размер, см
Поверхность
Ціна, грн.