Дошки мобільні на підставці

8

Вважаєте, що знання правлять світом? Головне передати їх новому поколінню, що буває досить важко. Складність виникає з підтримкою інтересу протягом усього часу просвітництва.

Мобільні дошки об'єднують переваги маркерного, магнітного, паперового використання, що в рази підвищує ефективність роботи.

Добре відомий приклад з дитинства – школа. Вчителі застосовували різні методики проведення уроків. Найкращою, з яких можна назвати задіяння всіх видів робіт і сприйняття. Дошка в аудиторії завжди виступає головною ланкою, що поєднує кілька способів засвоєння матеріалу.

  • По-перше, зорова пам'ять – централізований апарат обробки інформації, за допомогою якого вибудовуються найважливіші послідовності.
  • По-друге, механічна пам'ять. Спрацьовує принцип асоціацій, а при багаторазовому повторенні реалізується автоматичне відтворення.
  • -третє, слухова пам'ять. Безпосередньо пов'язана з логічною пам'яттю. Вона стає посередником між зоровою і механічною пам'яттю за рахунок осмисленого вивчення матеріалу.

Дошка на підставці крім основного призначення ще й зручна в транспортуванні, що дозволяє організувати збори на будь-якій території.

Інтернет-магазин OfficeTime завжди радий допомогти з вибором найкращих засобів щодо підвищення продуктивності трудової діяльності.

Компанія «Officetime» здійснює доставку мобільних дощок на підставці по Києву, а також у міста: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів, Полтава, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ, Житомир, Тернопіль, Рівне, Кривий Ріг та інші міста України.

Размер, см
Ціна, грн.