Магнітно-маркерні дошки

97

Дошки сухостираемые-магнітні

 

Маркерні дошки

Зараз досить складно уявити собі такий офіс, в якому б не висіла або не стояла дошка для малювання. В Києві це особливо актуально, адже це велике місто, де працюють десятки і сотні різних компаній. Безліч офісів і підприємств проводять регулярні семінари і презентації, тому дошка для маркера є в їх арсеналі просто незамінною помічницею. Дошка сухого стирання - це не тільки ідеальна поверхня для зображення схем і графіків, але і зручний предмет для фіксації різних наочних матеріалів з допомогою магніту.

Магнітно-маркерні дошки на сьогоднішній день перетворилися на незамінний інструмент під час проведення навчальних занять, лекцій, семінарів, нарад і презентацій. Маркерна дошка дозволяє міцно утримувати контакт з аудиторією, адже промовець може урізноманітнити свою промову, малюючи графіки, підкреслюючи особливо важливу інформацію і розставляючи акценти в потрібних місцях.

Магнітно-маркерні дошки мають ряд особливостей. Їх можна використовувати не тільки для письма, але й для кріплення будь-якої інформації та на наочних матеріалів на аркушах паперу (схеми, малюнки, фотографії) за допомогою магнітів.

Магнітна дошка може використовуватися як в побуті, так і в процесі навчання, і в роботі. Доступні ціни та простота використання роблять їх все більш популярними. Відрізняючись підвищеною функціональністю, маркерна дошка дозволяє істотно знизити витрати компанії на придбання різного презентаційного обладнання. Тепер і малювати, і розміщувати друковану інформацію можна на поверхні однієї і тієї ж дошки.

Дошка сухого стирання, або дошка для малювання - це одне із самих економічних, практичних і довговічних рішень у будь-якій сфері людської діяльності, де необхідно розміщувати наочні матеріали або запису на плоскій поверхні.

Магнітна дошка є популярною серед офісних працівників, викладачів навчальних закладів, а також стає незамінною помічницею для тих, хто регулярно організовує різні семінари, тренінги та навчальні заняття. Це пояснюється тим, що дошка для малювання відрізняється доступною ціною, розширеною функціональністю і неперевершеною якістю.

В даному розділі нашого сайту ви без праці зможете замовити дошки будь-якого розміру і дизайну від надійних виробників. Надійна і якісна дошка для маркера з ненав'язливим дизайном чудово впишеться в інтер'єр вашого офісу і дозволить проводити презентації і семінари на новому рівні, залучаючи нових клієнтів та партнерів, роблячи всю інформацію запам'ятовується і значимою.

Компанія «Officetime» здійснює доставку магнітних маркерних дошок по Києву, а також у міста: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів, Полтава, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ, Житомир, Тернопіль, Рівне, Кривий Ріг та інші міста України.

12345
Бренд
Размер, см
Полка для аксессуаров
Ціна, грн.
Доска магнитно-маркерная Delta  60х90 см
Заказала такую доску себе домой. Качество - супер! Пришла упакованная в идеальном состоянии. Очень довольны обслуживанием: на сайте работают профессионалы: заказ оформили быстро, учли все пожелания, внесли все необходимые дополнения в он-лайн режиме.
Доска магнитно-маркерная Buromax  90х120 см
Доска магнитно-маркерная 90х120 в алюминиевой рамке (арт. BM.0003) производства Китай с магнитной поверхностью из Южной Кореи. Упрощенный алюминиевый профиль. Крепится к стене шурупами сквозь пластиковые уголки (сверху закрываются заглушками). Алюминиевая съемная полка с защитной пластиковой окантовкой на торцах.
Не совсем понятно с какой доской просите сравнить? Укажите артикул доски.