Дошки аудиторні

38

Тристулкові дошки

 В даний час практично неможливо уявити сучасний офіс без такого засобу, як офісна дошка, призначена для проведення семінарів, навчальних занять і презентацій. Аудиторна дошка стала просто незамінним засобом візуальної комунікації, без якої не обходиться практично жоден семінар або презентація. Сучасні підприємства закуповують офісні дошки у конференц-зали і кабінети керівників, переговорні кімнати і спеціальні зони очікування відвідувачів, місця відпочинку співробітників і коридори. Невеликі дошки, як правило, розміщуються поблизу робочого місця, будучи своєрідним екраном з нагадуваннями.

У каталогах нашого сайту ви без праці зможете знайти і купити в Києві надійні і якісні офісні дошки від виробників, які зарекомендували себе на світовому ринку. Зручна конфігурація, ненав'язливий дизайн, простота експлуатації і доступні ціни не залишать вас байдужими, і ви неодмінно вирішите урізноманітнити виступи доповідачів наочними матеріалами, а в цьому допоможе дошка аудиторна.

Дошки аудиторні тристулкові

Трехстворчатая дошка аудиторна - це одночасно п'ять робочих площин, які можуть бути використані для демонстрування наочних матеріалів, а також малювання деяких схем, позначень. Виступ доповідача, доповнене наочними матеріалами - фотографіями, малюнками, кресленнями, запам'ятається аудиторії, справить більше враження, ніж монотонна мова без супроводу схемами і т. п.

Аудиторна дошка, призначена для письма маркерами, які потім стираються сухим способом, дуже зручна і проста в експлуатації, відрізняється особливою міцністю і довговічністю. Як правило, гарантія на різні типи поверхонь таких дощок становить від 5 до 25 років.

Замовляйте тристулкові аудиторні дошки на нашому сайті, і ви насолодитеся високим рівнем сервісу, неперевершеним якістю пропонованої продукції і доступними цінами.

Дошка аудиторна для крейди
Дошка трехстворчатая магнітна для крейди
Дошка аудиторна для маркера
Дошка трехстворчатая магнітна для маркера

Компанія «Officetime» здійснює доставку аудиторних дошок по Києву, а також у міста: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів, Полтава, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ, Житомир, Тернопіль, Рівне, Кривий Ріг та інші міста України.

12
Размер, см
Поверхность
Ціна, грн.