Антістеплери

16

Антістеплери

Такий пристрій як антистеплер створено для зручного та швидкого вилучення скоб з паперу. Це просте пристосування  з двома конфронтуючими клинами на одній осі. Між ними розміщується пружина, яка дозволяє повертати расшиватель в вихідне положення.У кожного з нас трапляються помилки, коли ненароком скрепляешь не ті листи. А якщо це були важливі документи? Саме в цей момент на допомогу приходить подібне пристрій. Тепер можна, не пошкоджуючи цілісність документів, виправити помилку. Крім канцелярського антистеплера  також існують аналогічні пристрої, застосовуються в будівництві та мають назву "скободер". Вони допомагають витягувати з матеріалів скоби, залишені будівельним степлером.

Є певні рекомендації як правильно використовувати антистеплер для зняття скоб. Щоб видалити скріпку, не пошкодивши папір, клини расшивателя скоб варто розмістити між верхньою стороною скріпки і папером. Далі потрібно стиснути ручки приладу – скріпка благополучно "откушена".

В “Officetime" Ви зможете придбати антістеплери зручною ергономічною форми. Пристрій значно полегшить і прискорить робочий процес, пов'язаний з паперами та документацією. Каталог надає расшиватели фірм Brilliant, Citizen. Ціна антистеплера досить демократична.

 

 

 

Бренд
Ціна, грн.