Шкільні ранці

2

Ранці

Перше слово, з яким асоціюється маленький школяр – це «ранець». Незамінною річчю для учня є саме шкільний ранець, зручний і красивий. Київ пропонує безліч місць, де можна купити портфель дитині. Але варто пам'ятати, що приймати до уваги лише зовнішній вигляд цього товару або ціну ранця непередбачливо. Адже шкільні ранці великою мірою впливають на ще не сформовану поставу дитини. Лікарі-ортопеди все частіше нагадують батькам про те, що від цієї речі у великій мірі залежить стан хребетного відділу школяра.

         великі та важкі портфелі ми носимо саме в початкових класах. Книга по кожному предмету, масивний пенал з величезною кількістю ручок, олівців, лінійок, всілякі зошити, а ще часто спортивна форма – все це є вмістом шкільного ранця. Тому лікарі-педіатри рекомендують купити шкільний ранець вагою не більше 0.6 кг (для першокласників) або 0.7 кг (для дітей старших класів). Потрібно знати, що за правилами санітарних норм вага портфеля учня початкових класів не повинна перевищувати 3 кг

Купити шкільний ранець в Києві, який буде зручним і безпечним для Вашої дитини можна в Officetime. Дітям сподобаються наш товар своїми яскравими кольорами, принтами  з героями відомих мультфільмів. А для батьків стануть важливими такі характеристики як:

 • Спеціальна жорстка, ортопедична основа на спинці
 • Екологічні матеріали
 • Міцне дно
 • Регульовані, широкі лямки
 • Доступна вартість
 • Міцність і надійність

Придбати ранці для школярів в інтернет-магазині Officetime – значить придбати модну і безпечну модель портфеля своїй дитині. Особливо популярними останнім часом стали ранці для школи на колесах. Це дуже зручно, коли вага сумки перевищує норму. Купити в нашому магазині ортопедичний портфель можна в задоволення собі і на радість Вашому школяру. До всієї нашої продукції додаються сертифікати відповідності санітарно-гігієнічним нормам.

Компанія «Officetime» здійснює доставку товару по Києву, а також у міста: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів, Полтава, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ, Житомир, Тернопіль, Рівне, Кривий Ріг та інші міста України.

 • 39511
  Ранець шкільний KITE 531 Animal Planet
  Ранець шкільний KITE 531 Animal Planet
  636,00 грн.1 шт
  1. БрендKITE
  2. Для когодевочка
  3. Вікмладший школьный, средний школьный
  4. Матеріалполиэстер, EVA
  5. Розмір, см38x29x16
  6. Тип спинкиортопедическая
  7. відділення для ноутбукаНет
  8. Animal Planet
  Рюкзак 531 Animal Planet. Ортопедична спинка Ergo Kids, 2 відділення, 2 бічних, 1 внутрішня кишеня, ущільнена ручка, ручка-петля, посилене дно, роздільники, ораганайзер, нагрудний ремінь, замки, кольорова підкладка, светооражающие елементи
 • 57913
  Ранець шкільний KITE Education 719-3 Trips
  Ранець шкільний KITE Education 719-3 Trips
  971,00 грн.1 шт
  1. БрендKITE