Рюкзаки та ранці

0

Рюкзаки та ранці 1 вересня в Києві

OfficeTime представляє нові ранці 1 вересня, які розраховані на дітей 1-4 класів. Український бренд пропонує якісні портфелі за доступними цінами. Всі моделі мають ортопедичну спинку з поролоновими і пластиковими вставками, ущільнена дно і регульовані лямки.

Рюкзаки "Перше вересня" виконані з міцних матеріалів, таких як поліестер і новий матеріал під назвою ELVAX. Для безпеки Вашої дитини в темний час доби всі ранці мають світловідбиваючі елементи. Всередині шкільні рюкзаки 1 вересня мають безліч відділів для книг, зошитів і окремі відсіки для канцелярського приладдя. Рюкзаки 1 вересня купити можна для хлопчика і дівчинки. Завдяки зручному фільтру ви швидко зможете знайти ранець за кольором, серії мультяшних героїв, ваги та вартості.

Дані портфелі можна прати в машинці, при цьому вони зберігають свою якість і стійку форму. Для прання вибирайте делікатний режим при температурі 40 градусів.

Щоб купити рюкзак 1 вересня для учня молодших класів, дзвоніть нам чи пишіть покупку через корзину. Ми доставляємо по всій Україні.

Товари не знайдені!