• OfficeTime
  • / Післядрукарське обладнання

Післядрукарське обладнання

Поліграфія — сучасне досконалість

Поліграфія це той вид діяльності, який відомий людству ще з моменту зародження всієї цивілізації в цілому. Періодична печатку та друкована реклама не стояли на місці і не переставав удосконалюватися і розвиватися. З часом поліграфія стала володарем характеру масового виробництва. В той момент стали визначено три головних етапи в поліграфічному процесі: допечатный етап, друк, постпечатный етап.

Види поліграфічного обладнання

Кожен процес вимагає, щоб використовувалося відповідне поліграфічне обладнання.

Якщо друкарське виробництво характеризується великими масштабами, для здійснення такого виду діяльності необхідно професійне обладнання для поліграфії. Цього сегменту ринку нами може бути запропонована така оснастка для печатки, яка зможе забезпечити випуски продукції великими тиражами.

Післядрукарське обладнання займає особливі позиції серед всього спектру поліграфічного обладнання. Спеціальні пристрої допоможуть якісно та швидко скомпонувати вже видрукувані матеріали в готову продукцію, а також провести оформлення за їх призначенням, додати неповторний дизайн.

Післядрукарське обладнання можна розділити на кілька основних видів:

  • обладнання для поліграфії у вигляді ламінаторів, апарати, що покривають документи плівкою з пластику;
  • вишивальницями;
  • різаки для паперу;
  • биговщики — оснастка для друку, наближують щільний папір до згину.

Нюанси придбання обладнання для друку

Перш ніж купувати поліграфічне обладнання, слід ознайомитися з універсальними правилами, що дозволяють здійснити оптимальний вибір. Перш за все, визначте область завдань, які плануються вирішуватися з допомогою закуповуваного устаткування. Далі, визначаємо клас пристроїв, які зможуть забезпечити необхідні операції — конкретні назви пристроїв.

І, наостанок, вибираємо конкретну модель, що відповідає всім вимогам. Змінюється ринок поліграфічного обладнання і разом з ним змінюються способи продажу. Якщо ще недавно виробництво складних систем для друкарень було штучним і унікальним, то сьогодні існує досить виробників, які поставили на потік виробництво обладнання.

Обладнання для поліграфії можна замовити в спеціальних магазинах або, цілком зрозуміло, в нашому інтернет-магазині. Спеціалізація є важливим фактором, так як оснащення для друку представляє з себе набір складних в технологічному плані пристроїв і в процесі вибору і подальшої купівлі гарантовано буде необхідна кваліфікована допомога продавця. Асортимент обладнання, який представлений в нашому магазині, зможе задовольнити будь-які вимоги і запити клієнтів, забезпечуючи ефективний розвиток їхнього бізнесу.

Компанія «Officetime» здійснює доставку післядрукарського устаткування по Києву, а також у міста: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів, Полтава, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ, Житомир, Тернопіль, Рівне, Кривий Ріг та інші міста України.