Біндери (брошурувальники)

Брошурувальники і біндери – це категорія техніки для офісу, предназначающаяся для зшивання від декількох десятків до сотень аркушів. Ці пристосування застосовуються також у малому поліграфічному бізнесі.

Брошурувальник документів або біндер варто купити для наступних цілей:

1. Організація внутрішнього архіву компанії.

2. Додання естетичного вигляду наукових робіт.

3. Виготовлення невеликих тиражів календарів, блокнотів, альбомів та інших рекламних матеріалів.

4. Оформлення меню та прайс-листів.

5. Створення проектувальної документації

Палітурники-вишивальницями: як вибрати

Перед тим, як брошурувальник купити, треба визначитись з такими пунктами:

• Очікувана кількість сторінок, яке планується зшивати.

• Формат паперу.

• Тип пружини: металева або пластикова.

• Форма отвору (брошурувальник з круглими або прямокутними отворами).

• Можливість зняти кріплення і повторно провести брошурування.

• Кут розвороту.

• Ціна на витратні матеріали.

Саме ці факти впливають на вартість брошурувальника. Також грає роль матеріал, з якого роблять сам пристрій. Для цієї мети може використовуватися метал, пластик або їх комбінація.

На брошурувальник ціни починаються з близько тисячі гривень. Вишивальницями механічні (товар ще відомий, як брошурувальник ручний) – найбільш доступні і прості в застосуванні.

Де придбати брошурувальник в Україні?

Вважається, що зробити замовлення на брошурувальник через інтернет на багато вигідніше. На брошурувальник ціна в Україні дуже доступна на сайті OfficeTime, де в широкому асортименті надані товари для офісів. Хочете зробити фірмовий подарунок працівникам і партнерам компанії? Тоді вам допоможе брошурувальник для календарів. Створити якісний рекламний продукт можна просто, використовуючи брошурувальник з термопереплетом. Для щоденних цілей зручно брати брошурувальник офісний. Він до того ж коштує дешевше тих, які застосовують у поліграфії.

Купити біндер для зшивання документів

Біндер для корінця трохи відрізняється від брошурувальників. По-перше, на біндер ціна на порядок нижче. По-друге, функціональність не настільки широка. Навіть хороший біндер передбачає, що ви будете вручну зшивати листи. Якщо ви не плануєте часто використовувати цей пристрій, то біндер для зшивання документів – це найкращий і вигідний варіант.

Де придбати брошурувальник або біндер?

Шукайте вигідні ціни? Тоді поспішайте придбати біндер в Україні в онлайн-магазині OfficeTime. Саме тут купити брошурувальник (Україна) дешевше, ніж де-небудь! Зробіть замовлення як можна швидше!

Компанія «Officetime» здійснює доставку брошурувальників і биндеров по Києву, а також у міста: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Львів, Запоріжжя, Чернігів, Полтава, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Черкаси, Івано-Франківськ, Житомир, Тернопіль, Рівне, Кривий Ріг та інші міста України.