Ламінатори

Для чого потрібний ламінатор?

Нерідко доводиться стикатися з тим, що досить важливі документи на паперовому носії з часом зношуються і втрачають свій зовнішній вигляд.

Одним з найбільш ефективних способів збереження зовнішнього вигляду важливих документів є ламінування.

Ламінатори являють собою спеціальні прилади, які забезпечують захист документів від можливих ушкоджень за допомогою нанесення захисної плівки. На сьогоднішній день створено чималу кількість модифікацій ламінаторів в залежності від розв'язуваних завдань. Чим складніше і об'ємніше завдання, тим більше змінюється на ламінатор ціна.

Сучасні технології дозволили створити компактні і недорогі пристрої для ламінування, які однаково добре підходять як для дому, так і для офісу. Найбільш доступними є персональні ламінатори з невеликим форматом аркуша, на якій може бути нанесена захисна плівка, а також товщиною самої плівки.

Не менш важливим моментом є технологія нанесення плівки - розрізняють пакетні і рулонні ламінатори.

Де купити ламінатор в Україні?

Якщо зайти в звичайний магазин ламінаторів, то через обмеженість торгових площ можна побачити лише кілька моделей. Тому набагато раціональніше купити ламінатор в інтернет магазині.

На нашому сайті представлений широкий асортимент ламінаторів, починаючи від персонального (офісного) ламінатора і закінчуючи професійним обладнанням, призначеним для промислових цілей. На ламінатор ціна в магазині повністю демократична, що робить техніку доступною для будь-якого покупця.

У нас Ви можете купити ламінатор в Києві зі знижкою. Крім обладнання в нашому інтернет магазині представлені витратні.

Також періодично проводяться різні акції, що дозволяють досить недорого купити ламінатор і найрізноманітніше офісне обладнання.

Залежність товщини плівки від температури ламінування (без конверта)

Товщина плівки (мкм)

Температура З

60

95-105

80

105-115

100

115-125

125

125-130

150

130-135

175

135-145

250 (фольгування)

145-160

 
Компанія «Officetime» здійснює доставку ламінаторів по Києву, а також у міста: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів, Полтава, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ, Житомир, Тернопіль, Рівне, Кривий Ріг та інші міста України.