Кронштейни для моніторів

4

Як вибрати кріплення для монітора?

Коли вибираєш кронштейни для РК дисплеїв слід враховувати:

  • Вагу. Як правило, кронштейн для монітора настільний розрахований на вагу в межах 7 - 8 кг. Для більшої ваги слід використовувати спеціальну підставку;
  • Тип кріплення. Величезною популярністю користується струбцина з регульованим зажимом. Такий тип можна закріпити на будь стільниці. Зверніть увагу, що кріплення монітора до столу повинно бути міцним і надійним.
  • Можливість обертати екрану, кут нахилу і регулювання по висоті.
  • Кріплення для монітора може складатися з однієї або кількох шарнірних частин. Моделі з газовою пружиною комфортніше в регулювання положення, але і коштують дорожче.

Інтернет-магазин OfficeTime пропонує настільне кріплення для монітора провідних виробників. Подивіться каталог на сайті, всі моделі пропонуються з детальним опис. Ми співпрацюємо з професійними службами доставки і прагнемо до того, щоб власник монітора Ви отримали максимально швидко.

Популярні кронштейни для монітора:

  • Novus JetMaster II. Сірий кронштейн (настільний) для монітора. Корпус обертається на 360 градусів і плавно регулюється нахил. Надійне кріплення у вигляді струбцини. Висота затиску регулюється. Витримує 3,5 – 5 кг ваги.
  • Novus JetMaster I. Міцний кронштейн під монітор розрахований на 5 – 7,5 кг. Вироби виготовлено з алюмінію і складається з однієї шарнірної частини. Радіус дії в діапазоні 220 – 290 градусів. Тип кріплення – струбцина з зажимом.
  • Novus LiftTEC Arm II. Висококласний двухрычажный настільний кронштейн для монітора. Виріб оснащений газовою пружиною, яка дозволяє особливо зручно і плавно регулювати монітор по висоті легко. Гнучке кріплення: гвинтове, струбцина і кріплення в кабельному отворі. Підставка розрахована на вагу в межах 3 – 8 кг

Де подивитися і замовити кріплення для моніторів?

Якщо Ви маєте намір придбати якісний тримач для монітора, робіть замовлення на сайті OfficeTime або зателефонуйте за телефоном. Ми гарантує професійне обслуговування та швидку доставку по всій країні. А наші ціни значно нижчі, ніж на інших сайтах.

Компанія «Officetime» здійснює доставку настільних кронштейнів для моніторів по Києву, а також у міста: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів, Полтава, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ, Житомир, Тернопіль, Рівне, Кривий Ріг та інші міста України.

Ціна, грн.