Безкоштовно
- OfficeTime
- Офісна техніка та обладнання
- Витратні матеріали та аксесуари
- Плівка для ламінації
- Плівка для ламінування
- 2E
- Плівка для ламінування A3 2E, глянсова, 80 мкм, 100шт
Формат: А3 / Упаковка: 100 шт. / Тип аксесуара: Плівка / Тип плівки: форматна / Спосіб ламінування: гарячий / Щільність, мкм: 80 / Поверхня: глянцева / Упаковка, шт: 100
Плівка для ламінування A3 2E, глянсова, 80 мкм, 100шт (2E-FILM-A3-080G)
76633
456,00 ₴1 шт
14 ДНІВ
Киев
Забрати сьогодні в 15:00
Безкоштовно
200 ₴
Доставка завтра з 12:00
200 ₴
Відправимо сьогодні
Відправимо сьогодні
Плівка для ламінування 2E призначена для надійного захисту документів від вологи, механічних пошкоджень та зношування. Вона забезпечує довговічність та збереження зовнішнього вигляду ваших паперів.
Основні характеристики:
- Формат: A3, A4, A5
- Товщина: 75 мкм, 80 мкм, 100 мкм, 125 мкм, 150 мкм
- Покриття: глянсове або матове
- Кількість в упаковці: 100 аркушів
Особливості:
- Глянсове покриття надає документам яскравості та чіткості, підкреслюючи кольори та деталі.
- Маткове покриття запобігає відблискам та відбиткам пальців, забезпечуючи комфортне читання та презентабельний вигляд.
- Різноманітність товщини дозволяє обрати оптимальний рівень захисту та жорсткості залежно від потреб.
Плівка 2E сумісна з більшістю ламінаторів, що підтримують відповідні формати та товщину плівки. Використання цієї плівки забезпечить професійний вигляд ваших документів та їх тривалу експлуатацію.
Формат
А3
Упаковка
100 шт.
Тип аксесуара
Плівка
Тип плівки
форматна
Спосіб ламінування
гарячий
Щільність, мкм
80
Поверхня
глянцева
Упаковка, шт
100
Країна походження
Китай